Co nas wyróżnia

Sukces ma wielu ojców...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Co nas wyróżnia

Prowadząc działalność od początku lat 90tych XX wieku nauczyliśmy się przede wszystkim jednego – jeśli chcesz się rozwijać musisz dbać o cały szereg czynników, mających wpływ na ocenę Twojej firmy. Obecnie jest to bardziej prawdziwe i istotne niż kiedykolwiek. Przez te wszystkie lata dbałość o nawet najdrobniejsze elementy mające wpływ na Państwa końcowe zadowolenie stało się wręcz naszą obsesją. Dzięki takiemu podejściu możemy zaoferować bardzo wysoką i profesjonalną obsługę, połączoną z indywidualnym podejściem do każdego klienta. Tak definiujemy profesjonalizm. Czym więc możemy się pochwalić po tych ponad 20 latach obecności na rynku?

zadowolonych klientów
kontroli skarbowych
lat na rynku
% zaangażowania

Zespół

Zgrany i sprawdzony. Głównym problemem wielu przedsiębiorstw jest niezmącona niczym wiara, że sztywne procedury obejmujące swym zakresem każdy aspekt działania organizacji jest kluczem do osiągnięcia sukcesu. Doceniamy znaczenie procedur, ale nie zapominamy – a może przede wszystkim ten fakt podkreślamy – że nawet najlepsze procedury ostatecznie realizowane są przez ludzi. Od samego początku staramy się stworzyć środowisku, w którym pracownicy Państwa obsługujący będą zadowoleni ze swojej pracy. Dzięki temu możemy liczyć na ich zaangażowanie, co przekłada się bezpośrednio na jakość świadczonych Państwu usług.

Profesjonalizm

Napawa nas dumą, gdy widzimy jak nasz klient, który wiele lat wcześniej zaczynał jako mała firma rodzinna, obecnie zatrudnia kolejnych pracowników, handluje towarami nie tylko na obszarze naszego kraju bądź zleca nam analizę opłacalności otworzenia siedziby w innym mieście. Z tego powodu do każdego klienta podchodzimy pamiętając, że potencjał drzemiący w startujących organizacjach – z odpowiednim wsparciem – może przyczynić się do końcowego sukcesu.

Kompleksowa obsługa

Stworzyliśmy dla Państwa miejsce, w którym mogą Państwo uzyskać odpowiedź na całe spektrum pytań. Niezależnie czy masz pracowników czy nie, czy prowadzisz księgi handlowe, czy potrzebujesz wsparcia prawnego bądź zainteresowany jesteś wsparciem w zakresie marketingu firmy – jesteśmy tu żeby Ci pomóc. Nie musisz już więcej chodzić od drzwi do drzwi i planować wielu spotkań – wszystko załatwisz w jednym miejscu, przy filiżance dobrej kawy.

Innowacyjność

Nie stoimy w miejscu. Jako jedni z pierwszych wprowadziliśmy usługę księgowości online. Podobnie księgowość zdalną, która pozwala na minimalizację kontaktu z biurem. Staram się śledzić trendy i wykorzystywać te, które przyczynią się do wzrostu efektywności i jakości Państwa obsługi. Ponadto uważnie słuchamy naszych klientów i wdrażamy rozwiązania, które są z ich punktu widzenia najbardziej oczekiwane, tak w zakresie obsługi bezpośredniej jak i nowoczesnych technologii.