Usługi

Kompletna obsługa spółek i osób prywatnych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Wachlarz usług

Wieloletnie doświadczenie i nieprzerwana obecność na rynku umożliwiła nam przedstawienie Państwu bardzo szerokiego spektrum usług, jakie jesteśmy w stanie zaoferować. Poniżej przedstawiamy podstawowe dziedziny, w których możemy być pomocni.

Twoja przeglądarka nie wspiera znacznika HTML5 canvas.
100%

Podatki i księgowość

Jest to główny nurt naszej działalności. Jesteśmy pewni, że niezależni od rodzaju działalności jaką prowadzisz, będziemy w stanie służyć Ci radą i pomocą. Rozliczamy firmy jednoosobowe jak i spółki prawa handlowego. Obsługujemy wszystkie sprawy związane z zatrudnieniem i rozliczeniem pracowników. Pomożemy Ci również podjąć decyzje, które wymagają analizy aktualnej sytuacji księgowej firmy. Możemy również reprezentować Cię przed wszelkimi instytucjami z jakimi będą Państwo mieli kontakt w związku z prowadzoną firmą, w tym przed Urzędami Skarbowymi, ZUSem, Naczelną Izbą Skarbową i wieloma innymi.

Twoja przeglądarka nie wspiera znacznika HTML5 canvas.
80%

Analizy, usługi doradcze, audyty, reprezentacja

Często do podjęcia decyzji biznesowej niezbędne jest gruntowne zbadanie stanu obecnego w przedsiębiorstwie bądź analiza możliwych konsekwencji, jakie pojawią się w skutku tejże decyzji. Nie stanowi to dla nas problemu, wielokrotnie przeprowadzaliśmy audyt spółek w celu określenia ich aktualnej kondycji finansowej, doradzaliśmy podjęcie pewnych kroków w celu zmniejszenia obciążeń podatkowych bądź reprezentowaliśmy klientów w kontaktach z podmiotami, od których zależały pewne decyzje. Zaufaj nam i przekonaj się jak mocnym narzędziem w Twoich rękach są analizy, które możemy Ci dostarczyć.

Twoja przeglądarka nie wspiera znacznika HTML5 canvas.
80%

Marketing internetowy, serwisy firmowe, hosting

Jeśli czujesz, że nie w pełni wykorzystujesz potencjał drzemiący w nowoczesnych technologiach bądź klienci sugerując Ci zwrócenie większej uwagi na społeczności internetowe – również możemy Ci pomóc. Serwisy internetowe, obsługa profili na portalach społecznościowych czy przygotowanie identyfikacji wizualnej nie stanowią dla nas problemu. Jeśli potrzebujesz reklamy zapewnimy przeprowadzenie skutecznych akcji promocyjnych za pośrednictwem AdWords. Możemy również przeanalizować Twoją obecność w sieci Internet i zasugerować Ci zmiany, jakie mogą poprawić skuteczność Twoich działań w tym zakresie.