Usługi

Uczciwie trzeba powiedzieć, że na kilku rzeczach znamy się bardzo dobrze. Wieloletnie doświadczenie i przetarcie niezliczonych szlaków na księgowej drodze naszej firmy może dać Ci teraz sporo profitów.
Poniżej wypunktowaliśmy pokrótce, które elementy naszej działalności mogą Ci się przydać szczególnie.

Daj znać, jeśli Cię coś zaciekawi.

Czym możemy Cię zainteresować?

Szukasz usług księgowych? Księgowość to bardziej zrozumienie biznesu niż wypunktowana lista usług. To chęć wzięcia odpowiedzialności za te obszary, które nie stanowią serca Twojej działalności, abyś mógł skoncentrować się wyłącznie na rozwoju. 

Księgowanie, wprowadzanie, raporotowanie

Przekazujesz nam swoje dokumenty, my wyliczamy wynik, następnie wysyłamy go do Ciebie. Ty się przez chwilę zastanawiasz, czemu podatki w tym kraju są takie wysokie, ale doceniasz jednoczesnie, że wszystkie ulgi czy odpisy, jakie Ci przysługują – zostały uwzględnione.

Pradcownicy – aplikanci, elektrycy…

Dobry pracownik jest na wagę złota. Patrząc na opłaty, jakie musimy przekazywać do ZUSu – wręcz dosłownie. Pracy przy tym co nie miara – urlopy, zwolnienia, L4, wydarzenia rodzinne, prace zdalne… Ufff, sporo tego. Daj nam wyręczyć Cię w tych – nie ukrywajmy – pasjonujących tematach… 

… kolejne punkty, ale o nich najlepiej łącznie

Mogli byśmy umieścić tu jeszcze wiele akapitów. Ale czy na pewno jest sens? Zapewnimy Ci obsługę księgową – ze wszystkim, co się z tym łączy. Pewnie, że przygotujemy deklaracje. Pewnie, że wiemy co to bilans i „dokumenty na walne”. Pewnie, że monitorujemy zmiany w przepisach (co swoją drogą zajmuje więcej czasu niż mogłoby się wydawać). Jeśli więc potrzebujesz dobrej księgowości – po prostu napisz lub zadzwoń. 

Z PRZYMRUŻENIEM OKA

Co zrobić, żeby było dobrze?

Uznaliśmy, że zdradzimy trochę kuchni. Poniżej prezentujemy, w jaki sposób możesz zrobić, żeby było dobrze. Komu? Twojej firmie – to na pewno – pośrednio również nam. Tak widzimy nasz biznes.

1

ZROZUMIENIE BIZNESU

Mówisz nam kim jesteś i na czym Ci zależy. Podpisujemy umowę, przekazujesz nam dokumenty, my cieszymy się na nowe wyzwanie.
  

2

ZAMYKAMY PIERWSZY MIESIĄC

Na podstawie przekazanych dokumentów przygotujemy dla Ciebie wynik miesiąca. Pierwszego wspólnego. Wyjaśniamy, omawiamy.
  

3

ŻYCIE JEST PIĘKNE

Po kilku miesiącach zauważasz, że w sumie nie musisz zajmować się kwestiami księgowymi. Procedury działają, jest dobrze.